Noszvaj = a mi falunk

Noszvaj = a mi falunk

Ha Párizs a fények városa, akkor Noszvaj a Bükk Maradonája...embarassed
- Noszvaj, Jóska bá, Kurta Kocsma

Eger csak 10 km ide, mégis az ország legtisztább levegőjű települése. Egyik vége hegy, a másik meg már síkság. Az 1 főre jutó kemencék száma itt a legmagasabb! Mert, hát milyen ember az, akinek még kemencéje sincsen?
Körbevesz bennünket a Bükk és híres szőlődűlők. A gyönyörű barokk kúria, a de la Motte kastély is itt található, valamint a Bükkalja jellegzetessége, a barlang lakások egyik legizgalmasabbja a Pocem. Pisztrángozni is lehet, vagy végigjárni a palóc meseutat. Nálunk még igazi tündérek és boszorkányok élnek.
Noszvaj minden évszakban nyújt valami izgalmasat..

Sokat dolgozunk azon, hogy minden idelátogató valamilyen életre szóló élménnyel távozzon tőlünk és hogy úgy érezze Noszvaj egy kicsit az ő faluja is!