Konyhalány

 Akit keresünk:

  • kifejezetten pozitív a személyiséged
  • pontos, megbízható a munkavégzésed
  • fontos neked a konyhai és a személyes higénia
  • csapatban együttműködő vagy és érted, hogy fontos a munkád a konyha életében.

Amit elvárunk, az a HACCP előírásainak megfelelő munkavégzés.

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • saját autó
  • jó állóképesség

Munkakörülmények:

Éttermünk gyönyörű környezetben található, a melegebb hónapokban a kerti bárban és a teraszon zajlik az élet. A konyhánk jól felszerelt, eszközeink modernek. Nyáron tematikus esteket tartunk BBQ, smoker, grill vonalon. Mivel családi tulajdonú az ület, a csapat hangulata is baráti és mindannyian számítunk egymásra. Vendégeink jelentős része évtizedek óta visszajár hozzánk, ezért számukra fontos, hogy munkatársaink értsék és átéljék a "Nomád életérzést".